Ущільнювач самоклеючий, 100 м, профіль “D”, чорний
Артикул: 2708-002Є в наявності
Ущільнювач самоклеючий для вікон та дверей виготовлено з гуми. Застосовується як засіб для теплоізоляції приміщень. Стрічка витримує великі коливання температури, вологонепроникна, розрахована на тривалий термін використання.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Профіль: | D |
| Колір: | чорний |
| Довжина: | 100 м |
| Ширина: | 9 мм |
| Висота: | 6 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,483 кг |
| Штрих-код: | 4821327006430 – |
| Довжина в упаковці: | 230 мм |
| Ширина в упаковці: | 230 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2709-014
Стрічка клейка двобічна піноподібна підсилена, 25 мм х 5 м
Артикул: 2708-003
Ущільнювач самоклеючий, 150 м, профіль “Е”, білий
Артикул: 2709-013
Стрічка клейка двобічна піноподібна підсилена, 25 мм х 1,5 м
Артикул: 2708-001