Адаптер FIORE пластиковий універсальний, внутрішня різьба, 3/4″ 1″
Артикул: 5003-002Є в наявності
Адаптери виготовлені з міцного пластику. Використовуються як з'єднувальні елементи: кран-адаптер-коннектор-шланг.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | ABS- пластик |
| Тип: | штуцер |
| Діаметр вихідної лінії: | 3/4″, 1″ |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 25 г |
| Штрих-код: | 4821327005341 |
| Довжина в упаковці: | 110 мм |
| Ширина в упаковці: | 70 мм |
| Висота в упаковці: | 40 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 5003-003
Адаптер пластиковий, зовнішня різьба, 3/4″, штуцер 1/2 “
Артикул: 5006-001
Трійник пластиковий, 3/4″, 1/2″
Артикул: 5003-001
Адаптер FIORE пластиковий універсальний, внутрішня різьба, 1/2″ 3/4″
Артикул: 5003-002