Адаптер пластиковий, зовнішня різьба, 3/4″, штуцер 1/2 “
Артикул: 5003-003Є в наявності
Адаптер пластиковий з зовнішньою різьбою виготовлено з високоякісного пластику, що забезпечує надійне та герметичне з'єднання елементів системи поливу. Легко встановлюється, не потребує використання інструментів.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | ABS- пластик |
| Тип: | штуцер |
| Розмір: | зовнішня різьба, 3/4″, штуцер 1/2 “ |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,01 кг |
| Штрих-код: | 4821327009547 – |
| Довжина в упаковці: | 70 мм |
| Ширина в упаковці: | 115 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 5003-002
Адаптер FIORE пластиковий універсальний, внутрішня різьба, 3/4″ 1″
Артикул: 5003-001
Адаптер FIORE пластиковий універсальний, внутрішня різьба, 1/2″ 3/4″
Артикул: 5006-001
Трійник пластиковий, 3/4″, 1/2″
Артикул: 5003-003