Бур SDS plus 18х310
Артикул: 1603-047Є в наявності
Свердло бура виготовлене з хромистої сталі 40Cr. Має антикорозійне покриття. Робоча частина (напайка) бура виготовлена з твердого сплаву YG8C. Твердість робочої частини за Роквелом 86-88 HRC. Напайка підсилена. Технологія пайки, яка використана в виробництві бура, максимально враховує його діаметр, що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління. Завдяки цьому термін роботи бура збільшується. Центруюче вістря на победитовій напайці дозволяє більш точніше проводити свердління отворів. 4-х спіральний тип свердла забезпечує кращий та швидший відвід шлаку та пилу під час роботи. Виготовлено згідно стандарта якості DIN8035.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Призначення: | бетон |
| Довжина: | 310 мм |
| Діаметр: | 18 мм |
| Матеріал пластин: | сталь YG8C |
| Тип спіралі: | S4 |
| Тип: | DIN8035 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,264 кг |
| Штрих-код: | 4821327004818 |
| Довжина в упаковці: | 375 мм |
| Ширина в упаковці: | 36 мм |
| Висота в упаковці: | 13 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-054
Бур SDS plus 20х460
Артикул: 1603-032
Бур SDS plus 14х260
Артикул: 1603-005
Бур SDS plus 6х160
Артикул: 1603-006