Ключ трубний важільний EXPERT 2″, №3, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 2102-006Є в наявності
Ключ трубний важільний посиленої конструкції, застосовується при підвищенних навантаженнях. Призначений для захвату та обертання труб та з'єднувальних частин трубопроводів. Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, кований, що збільшує його твердість та міцність. Має порошкове антикорозійне покриття. Губки додатково загартовані струмом високої частоти до твердості 57-60 HRC. Прогресивна форма зуба, з наклоном проти напрямку обертання, забезпечує самоблокуючий захват деталей. Регулювальна гайка обладнана стопорним кільцем.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 560 мм |
| Тип: | 90⁰ |
| Номер ключа: | №3 |
| Max розкриття губок: | 65 мм |
| Min розкриття губок : | 25 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 2,46 кг |
| Штрих-код: | 4821327006072 – |
| Довжина в упаковці: | 565 мм |
| Ширина в упаковці: | 95 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0307-003
Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT, 177 мм
Артикул: 2102-004
Ключ трубний важільний EXPERT 1″, №1, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 2102-005
Ключ трубний важільний EXPERT 1,5″, №2, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 0307-005
