Ключ трубний важільний EXPERT 1,5″, №2, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 2102-005Є в наявності
Ключ трубний важільний посиленої конструкції, застосовується при підвищенних навантаженнях. Призначений для захвату та обертання труб та з'єднувальних частин трубопроводів. Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, кований, що збільшує його твердість та міцність. Має порошкове антикорозійне покриття. Губки додатково загартовані струмом високої частоти до твердості 57-60 HRC. Прогресивна форма зуба, з наклоном проти напрямку обертання, забезпечує самоблокуючий захват деталей. Регулювальна гайка обладнана стопорним кільцем.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 425 мм |
| Тип: | 90⁰ |
| Номер ключа: | №2 |
| Max розкриття губок: | 55 мм |
| Min розкриття губок : | 20 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,467 кг |
| Штрих-код: | 4821327006065 – |
| Довжина в упаковці: | 430 мм |
| Ширина в упаковці: | 85 мм |
| Висота в упаковці: | 27 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2102-004
Ключ трубний важільний EXPERT 1″, №1, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 2102-006
Ключ трубний важільний EXPERT 2″, №3, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 0307-003
Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT, 177 мм
Артикул: 0307-005
