Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT,250 мм
Артикул: 0307-004Є в наявності
Ключ виготовлено з твердої та міцної якісної хром-ванадієвої сталі. Поверхня інструменту піддана оксидуванню методом чорніння - запобігає корозії. На утримуючих губках нарізані зубці - міцніше утримують деталь та запобігають провертанню гладких трубних деталей при виконанні монтажно-демонтажних робіт. Бокові поверхні губок відшліфовані. Твердість корпусу по Роквеллу 42 HRC. Твердість губок по Роквеллу 55 HRC. Обладнаний пружинним механізмом, який забезпечує автоматичне настроювання інструменту під окрему деталь за допомогою однієї руки. Обладнаний ПВХ рукоятками.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Марка сталі: | якісна вуглецева сталь 45 |
| Твердість губок: | HRC 55 |
| Твердість корпусу: | HRC 42 |
| Тип: | автомат |
| Розмір: | 250 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,36 кг |
| Штрих-код: | 4821327007307 – |
| Довжина в упаковці: | 288 мм |
| Ширина в упаковці: | 90 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2102-004
Ключ трубний важільний EXPERT 1″, №1, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 0307-003
Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT, 177 мм
Артикул: 2102-006
Ключ трубний важільний EXPERT 2″, №3, суцільнокований, CrV, 90 °
Артикул: 2102-005
