Кувалда 2000г, кована головка, піскостуйне покриття, дерев’яна двоколірна рукоятка
Артикул: 1412-003Є в наявності
Кувалда призначена для нанесення винятково сильних ударів при обробці металу, при демонтажу та монтажу конструкцій. Головка кувалди кована, піскоструйне покриття. Додаткове чернене покриття голови кувалди - захищає від корозії. Бойок селективно загартований, трохи випуклий та відщліфований з двох сторін. Дерев'яна ручка пофарбована та покрита лаком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага бойка: | 2000 г |
| Матеріал рукоятки: | деревина |
| Форма бойка: | квадрат |
| Матеріал бойка: | сталь |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 2,13 кг |
| Штрих-код: | 4821327003453 |
| Довжина в упаковці: | 300 мм |
| Ширина в упаковці: | 120 мм |
| Висота в упаковці: | 50 мм |
