Кувалда кована, піскоструйне покриття з фібергласовою перфорованою двокомпонентною ручкою 1,5кг х 280мм
Артикул: 1412-022Є в наявності
Кувалда призначена для нанесення винятково сильних ударів при обробці металу, при демонтажу та монтажу конструкцій. Головка кувалди кована, піскоструйне покриття. Додаткове чернене покриття голови кувалди - захищає від корозії. Бойок селективно загартований, трохи випуклий та відщліфований з двох сторін. Фібергласова ручка амортизує віддачу при ударі. Гума додатково перфорована - зменшує силу напружень на кисть руки при нанесенні ударів кувалдою. Гумове покриття перешкоджає ковзанню в руці та забезпечує зручний та надійний захват. Ручка обладнана отвором для підвісу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага бойка: | 1500 г |
| Матеріал рукоятки: | фіберглас, гума |
| Форма бойка: | квадрат |
| Матеріал бойка: | сталь |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,788 кг |
| Штрих-код: | 4821327006638 – |
| Довжина в упаковці: | 297 мм |
| Ширина в упаковці: | 108 мм |
| Висота в упаковці: | 45 мм |
