Молоток слюсарний 500г, квадратний бойок, дерев’яна рукоятка
Артикул: 1401-005Є в наявності
Молоток призначений для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення деталей. Загострений край в вигляді клина дозволяє забити цвяха з маленькою шляпкою, виконати роботу в важкодоступному місці, куди не поміститься широка частина голови молотка. Голова молотка виготовлена з якісної вуглецевої сталі, додатково чернена - захист від корозії. Бойок відшліфовано. Ручка дерев'яна, покрита лаком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага бойка: | 500 г |
| Матеріал рукоятки: | деревина |
| Форма бойка: | квадрат |
| Матеріал бойка: | сталь |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,58 кг |
| Штрих-код: | 4821327003484 |
| Довжина в упаковці: | 320 мм |
| Ширина в упаковці: | 115 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1401-003
Молоток слюсарний 300г, квадратний бойок, дерев’яна рукоятка
Артикул: 1401-001
