Набір бітів РZ2 х 50, S2, намагнічені з насічками 10 штук
Артикул: 0531-018Є в наявності
Набір бітів призначений для використання в якості насадок в електроінструменті. Біти виготовлено з високоякісної інструментальної сталі марки S2. Твердість бітів 58 - 62 HRC. Основою біти є шестигранний хвостовик розміром 0,6 см (1/4").
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип наконечника: | РZ2 |
| Довжина стержня: | 50 мм |
| Марка сталі: | S2 |
| Тип: | одностороння |
| Особливості: | намагнічена |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | |
| Штрих-код: | 4821327008397 – |
| Довжина в упаковці: | 43 мм |
| Ширина в упаковці: | 18 мм |
| Висота в упаковці: | 90 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0512-027
Набір бітів PH2-PH1 х 45 мм, з насічками S2, 10 штук
Артикул: 0512-028
Набір бітів РН2 х 50, S2, з насічками 10 штук
Артикул: 0525-001
Біта з магнітною торцьовою головкою 8 мм, 45 мм, 1 штука
Артикул: 0512-013
