Ножовка по дереву STANDARD , 350мм, 7-8 TPI, 2D , гартований зуб, захисне покриття
Артикул: 1701-021Є в наявності
Полотно ножовки виготовлене з ресорно-пружинної сталі марки 65Mn, що забезпечує високу пружність ножовки та стійкість до зношування. Твердість полотна 46-48 HRC. Твердість зубців до 52-56 HRC (зубці загартовані). Призначена для робіт з деревиною, використовується при продольному та поперечному пилянні. Тип упаковки картонний конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 350 мм |
| Марка сталі полотна: | 65Mn |
| Покриття полотна: | безбарвне |
| Зубці: | 2D |
| Шаг зубців: | 7-8 ТРІ |
| Рукоятка: | двохкомпонентна |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,68 кг |
| Штрих-код: | 4821327003262 |
| Довжина в упаковці: | 470 мм |
| Ширина в упаковці: | 140 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
