Пензель-макловиця ARCHITECT, натуральна щетина, пластикова ручка, 40х140 мм
Артикул: 1902-031Є в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з натуральної щетини. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, нанесення побілки, грунтовочних та клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | натуральна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 40 мм |
| Ширина: | 140 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,169 кг |
| Штрих-код: | 4821327004962 |
| Довжина в упаковці: | 238 мм |
| Ширина в упаковці: | 135 мм |
| Висота в упаковці: | 38 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1927-002
