Пензель-макловиця ARCHITECT, штучний ворс, пластикова ручка, 40х150 мм
Артикул: 1902-035Немає в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з штучної щетини, розщепленої на кінчиках. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, фарбування великих поверхонь, нанесення клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції на водній основі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | штучна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 40 мм |
| Ширина: | 150 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,229 кг |
| Штрих-код: | 4821327005006 |
| Довжина в упаковці: | 230 мм |
| Ширина в упаковці: | 150 мм |
| Висота в упаковці: | 47 мм |
