Плоскогубці EXPERT , 160 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-011Є в наявності
Плоскогубці виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки 45. Робоча поверхня оксидована, частково шліфована. Поверхні губок та ріжучі кромки додатково загартовані струмом високої частоти для збільшення ресурсу. Твердість губок 45 HRC. Ергономічні трикомпонентні рукоятки створюють максимальну зручність при роботі. Тип упаковки пластиковий підвіс.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Марка сталі: | якісна вуглецева сталь 45 |
| Твердість губок: | 45 HRC. |
| Довжина: | 160 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,248 кг |
| Штрих-код: | 4821327003323 |
| Довжина в упаковці: | 225 мм |
| Ширина в упаковці: | 64 мм |
| Висота в упаковці: | 23 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0302-011
Плоскогубці EXPERT , 160 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-015
Плоскогубці STANDARD , 180 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-013
Плоскогубці EXPERT , 200 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-014