Плоскогубці STANDARD , 180 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-015Є в наявності
Плоскогубці виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки 45. Робоча поверхня оксидована, частково шліфована. Поверхні губок та ріжучі кромки додатково загартовані струмом високої частоти для збільшення ресурсу. Твердість губок 45 HRC. Ергономічні двокомпонентні рукоятки створюють максимальну зручність при роботі. Тип упаковки картонний підвіс.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Марка сталі: | якісна вуглецева сталь 45 |
| Твердість губок: | 45 HRC. |
| Довжина: | 180 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,6 кг |
| Штрих-код: | 4821327003361 |
| Довжина в упаковці: | 240 мм |
| Ширина в упаковці: | 57 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0302-011
Плоскогубці EXPERT , 160 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-016
Плоскогубці STANDARD , 200 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-014
Плоскогубці STANDARD , 160 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-015