Плоскогубці STANDARD , 160 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-014Є в наявності
Плоскогубці виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки 45. Робоча поверхня оксидована, частково шліфована. Поверхні губок та ріжучі кромки додатково загартовані струмом високої частоти для збільшення ресурсу. Твердість губок 45 HRC. Ергономічні двокомпонентні рукоятки створюють максимальну зручність при роботі. Тип упаковки картонний підвіс.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Марка сталі: | якісна вуглецева сталь 45 |
| Твердість губок: | 45 HRC. |
| Довжина: | 160 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,4 кг |
| Штрих-код: | 4821327003354 |
| Довжина в упаковці: | 230 мм |
| Ширина в упаковці: | 57 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0302-013
Плоскогубці EXPERT , 200 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-016
Плоскогубці STANDARD , 200 мм, двокомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-011
Плоскогубці EXPERT , 160 мм, трикомпонентні рукоятки
Артикул: 0302-014