Рівень алюмінієвий підсилений STANDARD , 600 мм, 3 вічка, лінійка
Артикул: 1510-032Є в наявності
Корпус рівня виготовлено з зміцненого прямокутного алюмінієвого профіля товщиною 1 мм. Робоча поверхня відфрезерована, що забезпечує більшу точність вимірювання. Модель має два вічка для перевірки відхилень по горизонталі та вертикалі і одне вічко під кутом 45 градусів. Точність вимірювання 1 мм/м.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | бульбашковий |
| Довжина: | 600 мм |
| Кількість вічок: | 3 |
| Точність: | 1 мм/м |
| Матеріал: | алюмінієвий сплав |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,259 кг |
| Штрих-код: | 4821327005617 – |
| Довжина в упаковці: | 600 мм |
| Ширина в упаковці: | 50 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1504-033
Рулетка 5 м х 25 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1504-042
Рулетка 5 м х 19 мм STANDARD, двокомпонентний корпус, 3 фіксації стрічки
Артикул: 1509-001
Кутник металічний комбінований обладнаний бульбашковим рівнем, 300 мм
Артикул: 1510-054
