Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, латунований рифлений дріт 50 мм
Артикул: 2129-001Немає в наявності
Щітка застосовується для очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма - " чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 50 мм |
| Посадочний діаметр: | 6 мм |
| Ширина робочої частини: | 10 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,062 кг |
| Штрих-код: | 4821327006287 – |
| Довжина в упаковці: | 115 мм |
| Ширина в упаковці: | 75 мм |
| Висота в упаковці: | 70 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-010
Свердло по металу 1 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-047
Бур SDS plus 18х310
Артикул: 2008-003
Диск пелюстковий, торцьовий конічний, 125 х 22,2 мм, Р40
Артикул: 2142-005
