Ударна бурова коронка по бетону, 68 мм, SDS-plus
Артикул: 1609-002Є в наявності
Бурова коронка складається зі стального корпусу і ріжучих зубів-напайок з твердої сталі YG8C. Також в комплект входять: центруюче свердло з напайкою та перехідник з SDS-plus хвостовиком.Ударна бурова коронка дозволяє свердлити отвори необхідного діаметру якісно, швидко і з мінімальними зусиллями.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | бурова коронка |
| Розмір: | 68 мм |
| Тип хвостовика: | SDS-plus |
| Матеріал коронки: | якісна вуглецева сталь |
| Матеріал ріжучих зубів: | сталь YG8C |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,72 кг |
| Штрих-код: | 4821327007987 – |
| Довжина в упаковці: | 68 мм |
| Ширина в упаковці: | 240 мм |
| Висота в упаковці: | 68 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-130
Свердло по металу 13 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-720
Свердло по металу 12 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-650
Свердло по металу 5 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1662-004
