Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, стальний закручений дріт 75 мм
Артикул: 2129-012Немає в наявності
Щітка застосовується для грубого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, зачищення зварних швів. Форма - "чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 75 мм |
| Посадочний діаметр: | 6 мм |
| Ширина робочої частини: | 22 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,075 кг |
| Штрих-код: | 4821327006317 – |
| Довжина в упаковці: | 140 мм |
| Ширина в упаковці: | 95 мм |
| Висота в упаковці: | 80 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2130-003
Щітка для КШМ, “Тарілка”, М14, латунований рифлений дріт 125 мм
Артикул: 1603-023
Бур SDS plus 12х260
Артикул: 1603-114
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 10 х 160 мм
Артикул: 1818-080
