Щітка для КШМ, “Тарілка”, М14, латунований рифлений дріт 100 мм
Артикул: 2130-001Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма - "тарілка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | тарілка |
| Діаметр: | 100 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,173 кг |
| Штрих-код: | 4821327006393 – |
| Довжина в упаковці: | 135 мм |
| Ширина в упаковці: | 104 мм |
| Висота в упаковці: | 45 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-121
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 12 х 160 мм
Артикул: 1818-052
Свердло по металу 5.2 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 2012-001
Набір шліфувальних каменів 5шт.
Артикул: 1818-690
