Щітка для КШМ, “Чашка”, М14, латунований рифлений дріт 100 мм
Артикул: 2129-023Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма -"чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 100 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,36 кг |
| Штрих-код: | 4821327006348 – |
| Довжина в упаковці: | 135 мм |
| Ширина в упаковці: | 105 мм |
| Висота в упаковці: | 75 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1662-011
Диск алмазний, відрізний TURBO, 125х22,2 мм
Артикул: 1818-085
Свердло по металу 8.5 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-650
Свердло по металу 5 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 2003-002
