Свердло по дереву спіральне, подовжене з циліндичним хвостовиком, 8 х 300 мм
Артикул: 1620-091Є в наявності
Свердло виготовлене з якісної вуглецевої сталі. Твердість ріжучих кромок 40 HRC. Центруюче вістря запобігає зміщенню свердла в сторону та виключає необхідність в попередньому засвердлюванні. Два ріжучих зуба збільшують швидкість свердління. Подвійна спіраль свердла збільшує швидкість виходу стружки. Обладнане циліндричним хвостовиком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 8 мм |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Довжина: | 300 мм |
| Заточка: | W – подібна |
| Марка сталі: | вуглецева сталь 45 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,106 кг |
| Штрих-код: | 4821327006980 – |
| Довжина в упаковці: | 370 мм |
| Ширина в упаковці: | 35 мм |
| Висота в упаковці: | 8 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1620-065
Свердло по дереву пір’яне з шестигранним хвостовиком 1/4″,18х160 мм
Артикул: 2129-033
Щітка для КШМ, “Чашка”,М14, стальний закручений дріт 100 мм
Артикул: 1603-054
Бур SDS plus 20х460
Артикул: 2142-015
