Щітка для КШМ, “Чашка”, М14, латунований рифлений дріт 75 мм
Артикул: 2129-022Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма -"чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 75 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,22 кг |
| Штрих-код: | 4821327006331 – |
| Довжина в упаковці: | 110 мм |
| Ширина в упаковці: | 70 мм |
| Висота в упаковці: | 80 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2138-001
Полірувальний диск фетровий на липучці, 125 х 6 мм
Артикул: 2008-004
Диск пелюстковий, торцьовий конічний, 125 х 22,2 мм, Р60
Артикул: 1818-095
Свердло по металу 9.5 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-048
