Щітка для КШМ, “Чашка”,М14, стальний закручений дріт 100 мм
Артикул: 2129-033Немає в наявності
Щітка застосовується для грубого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, зачищення зварних швів. Форма - " чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 100 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,5 кг |
| Штрих-код: | 4821327006379 – |
| Довжина в упаковці: | 140 мм |
| Ширина в упаковці: | 108 мм |
| Висота в упаковці: | 80 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1620-067
Свердло по дереву пір’яне з шестигранним хвостовиком 1/4″,22х160 мм
Артикул: 1603-010
Бур SDS plus 8х210
Артикул: 2011-004
Круг абразивний без отворів на липкій основі, діаметр 125 мм, Р100
Артикул: 2012-001
