Щітка для КШМ, “Чашка”,М14, стальний закручений дріт 75 мм
Артикул: 2129-032Немає в наявності
Щітка застосовується для грубого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, зачищення зварних швів. Форма - "чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 75 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,27 кг |
| Штрих-код: | 4821327006362 – |
| Довжина в упаковці: | 110 мм |
| Ширина в упаковці: | 80 мм |
| Висота в упаковці: | 70 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2142-007
Заклепки алюмінієві 4,0 х 10 мм, 50 шт
Артикул: 1662-004
