Щітка для КШМ, “Тарілка”, М14, латунований рифлений дріт 115 мм
Артикул: 2130-002Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма - "тарілка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | тарілка |
| Діаметр: | 115 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,25 кг |
| Штрих-код: | 4821327006409 – |
| Довжина в упаковці: | 155 мм |
| Ширина в упаковці: | 120 мм |
| Висота в упаковці: | 45 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2129-011
Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, стальний закручений дріт 50 мм
Артикул: 1807-032
Коронка алмазна по склу та кераміці, STANDARD, d 32 мм
Артикул: 1620-065
