Щітка для КШМ, “Тарілка”, М14, латунований рифлений дріт 125 мм
Артикул: 2130-003Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма - "тарілка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | тарілка |
| Діаметр: | 125 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,267 кг |
| Штрих-код: | 4821327006416 – |
| Довжина в упаковці: | 165 мм |
| Ширина в упаковці: | 130 мм |
| Висота в упаковці: | 50 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-025
Бур SDS plus 12х460
Артикул: 2142-005
Заклепки алюмінієві 4,0 х 6 мм, 50 шт
Артикул: 1603-010
Бур SDS plus 8х210
Артикул: 1818-042
