Щітка стальна латунована з пластиковою ручкою, 1 ряд
Артикул: 2126-011Є в наявності
Щітка складається з зібраних воєдино тонких довгих латунованих дротин (щетини) з пружної сталі. Обладнана ергономічною пластиковою ручкою. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лако-фарбових матеріалів. Рівномірне нанесення оптимальної довжини та щільності дроту, висока якість металу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Матеріал ручки: | пластик |
| Тип: | ручна |
| Діаметр дроту: | 0,3 мм |
| Розмір: | 265 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,105 кг |
| Штрих-код: | 4821327008199 – |
| Довжина в упаковці: | 230 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 18 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0201-028
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, 15мм
Артикул: 0201-052
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/4 дюйма, 6,5мм
Артикул: 0131-004
Ключ розвідний EXPERT, 300 мм, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0401-066
