Скоба пряма загартована 14 мм х 11,3 х 0,7 мм для меблевого степлера 1000 шт.
Артикул: 2139-005Є в наявності
Прямокутні скоби для степлера, виготовлені з конструкційної вуглецевої сталі марки Q235, використовуються для з'єднання виробів з дерева, фанери, картону, ДСП, оргаліту і т.п., для обшивки тканинами меблів з допомогою степлерів. Тип упаковки картонна коробка.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Висота: | 14 мм |
| Форма: | прямокутні |
| Ширина: | 11,3 мм |
| Тип: | 53 |
| Товщина: | 0,7 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,104 кг |
| Штрих-код: | 4821327003767 |
| Довжина в упаковці: | 85 мм |
| Ширина в упаковці: | 76 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
| Кількість в упаковці: | 1000 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-015
Бур SDS plus 10х210
Артикул: 1818-680
Свердло по металу 8 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-038
Бур SDS plus 16х160
Артикул: 1616-002
