Сокира кована, піскоструйне покриття з фібергласовою обрезиненою ручкою 1250г х 710мм
Артикул: 1409-034Є в наявності
Сокира застосовується для всіх видів теслярських робіт. Голова виготовлена з термообробленої інструментальної сталі методом вільного кування. Твердість полотна 48-52 HRC. Фібергласове обрезинене топорище має високу механічну міцність, стійке до дії агресивного середовища та прекрасно поглинає коливання, які виникають при рубанні, не передаваючи їх на руку. Спеціальна конфігурація ручки - не дозволяє висковзувати з руки під час роботи. Сокира дуже зручно лягає в руках. Ручка обладнана отвором для підвісу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 1250 г |
| Матеріал рукоятки: | фіберглас, гума |
| Матеріал голови: | сталь |
| Довжина: | 710 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,958 кг |
| Штрих-код: | 4821327006683 – |
| Довжина в упаковці: | 730 мм |
| Ширина в упаковці: | 180 мм |
| Висота в упаковці: | 40 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0401-054
Викрутка РН2 х 125,, CrV, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0201-030
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, 17мм
Артикул: 0131-002
