Свердло по дереву гвинтове Левіса 14 х 460 мм
Артикул: 1620-008Є в наявності
Свердло Левіса для дерева призначене для просвердлювання отворів у м'якій і твердій деревині, клеєної фанери, ДСП. Виготовлено із 45 вуглецевої сталі, робоча частина високотемпературно оброблена. Твердість: 40-45HRC. Має поліроване покриття. Шестигранним хвостовиком свердло надійно закріплюється в патроні дриля. Змієподібна спіраль забезпечує максимально швидке виведення стружки. Забезпечує тривалий термін експлуатації, швидке, високопродуктивне, якісне свердління, максимальне видалення стружки з отвору.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь 45 |
| Твердість: | 40-45HRC |
| Тип хвостовика: | шестигранний |
| Діаметр: | 14 мм |
| Довжина: | 460 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,268 кг |
| Штрих-код: | 4821327009400 – |
| Довжина в упаковці: | 475 мм |
| Ширина в упаковці: | 17 мм |
| Висота в упаковці: | 17 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-060
Свердло по металу 6 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1664-301
Диск пильний для деревини з напайкою, 12Т
Артикул: 2011-007
Круг абразивний без отворів на липкій основі, діаметр 125 мм, Р180
Артикул: 2142-003
