Свердло по дереву спіральне, подовжене з циліндичним хвостовиком, 10 х 300 мм
Артикул: 1620-092Є в наявності
Свердло виготовлене з якісної вуглецевої сталі. Твердість ріжучих кромок 40 HRC. Центруюче вістря запобігає зміщенню свердла в сторону та виключає необхідність в попередньому засвердлюванні. Два ріжучих зуба збільшують швидкість свердління. Подвійна спіраль свердла збільшує швидкість виходу стружки. Обладнане циліндричним хвостовиком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 10 мм |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Довжина: | 300 мм |
| Заточка: | W – подібна |
| Марка сталі: | вуглецева сталь 45 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,137 кг |
| Штрих-код: | 4821327006997 – |
| Довжина в упаковці: | 370 мм |
| Ширина в упаковці: | 35 мм |
| Висота в упаковці: | 10 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-017
Бур SDS plus 10х310
Артикул: 1818-030
Свердло по металу 3 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1664-101
Диск пильний для ламінату, 40T
Артикул: 1603-106
