Свердло по дереву спіральне, подовжене з циліндичним хвостовиком, 14 х 300 мм
Артикул: 1620-094Є в наявності
Свердло виготовлене з якісної вуглецевої сталі. Твердість ріжучих кромок 40 HRC. Центруюче вістря запобігає зміщенню свердла в сторону та виключає необхідність в попередньому засвердлюванні. Два ріжучих зуба збільшують швидкість свердління. Подвійна спіраль свердла збільшує швидкість виходу стружки. Обладнане циліндричним хвостовиком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 14 мм |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Довжина: | 300 мм |
| Заточка: | W – подібна |
| Марка сталі: | вуглецева сталь 45 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,25 кг |
| Штрих-код: | 4821327007017 – |
| Довжина в упаковці: | 370 мм |
| Ширина в упаковці: | 45 мм |
| Висота в упаковці: | 14 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1807-060
Коронка алмазна по склу та кераміці, STANDARD, d 60 мм
Артикул: 1818-660
Свердло по металу 6 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1620-003
Свердло по дереву гвинтове Левіса 10 х 230 мм
Артикул: 1603-032
