Свердло по металу 13 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-730Є в наявності
Свердла виготовлені з високоякісної швидкоріжучої сталі з підвищеною зносостійкістю Р6М5К5 (6% вольфрам, 5% молібден, 5% кобальт). Клас точності А1. Використовуються по сталям високої твердості в т.ч. нержавіючим, чавуну. Заточка Split Point - можливе свердління без накернювання. Допускається робота на підвищених оборотах. Тип упаковки - сендвіч.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 13 мм |
| Марка сталі: | Р6М5К5 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 135 град |
| Клас точності: | А |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,249 кг |
| Штрих-код: | 4821327004146 |
| Довжина в упаковці: | 220 мм |
| Ширина в упаковці: | 45 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-080
Свердло по металу 8 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 2008-003
Диск пелюстковий, торцьовий конічний, 125 х 22,2 мм, Р40
Артикул: 2011-004
