Свердло по металу 3 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-030Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки - прозорий конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 3 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,079 кг |
| Штрих-код: | 4821327004191 |
| Довжина в упаковці: | 125 мм |
| Ширина в упаковці: | 40 мм |
| Висота в упаковці: | 4 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-045
Свердло по металу 4.5 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-009
Бур SDS plus 8х160
Артикул: 1818-705
