Диск пильний для деревини без напайки, 6Т
Артикул: 1664-501Є в наявності
Диск призначено для поздовжнього та поперечного розпилу деревини, ДСП, фанери. Найбільш підходить для КШМ. Позитивний кут атаки зуба забезпечує швидкий та відносно чистий чистий розпил матеріалу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 125 мм |
| Посадочний діаметр: | 22,23 мм |
| Кількість зубців: | 6 |
| Мах кількість оборотів: | 12200 об/хв |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,150 кг |
| Штрих-код: | 4821327007963 – |
| Довжина в упаковці: | 135 мм |
| Ширина в упаковці: | 160 мм |
| Висота в упаковці: | 5 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1620-003
Свердло по дереву гвинтове Левіса 10 х 230 мм
Артикул: 1603-114
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 10 х 160 мм
Артикул: 1620-064
Свердло по дереву пір’яне з шестигранним хвостовиком 1/4″,16х160 мм
Артикул: 1603-016
