Кутник 300 мм STANDARD, металічний
Артикул: 1506-013Є в наявності
Металічний кутник з пофарбованою поверхнею та двосторонньою розміткою полотна. Полотно лінійки стальне, основа виготовлена з алюмінію, робочі поверхні відшліфовані. Використовується для розмітки та перевірки прямих кутів, а також для перевірки кута 45 градусів при обробці та збірці виробів.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь, алюміній |
| Довжина: | 300 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,2 кг |
| Штрих-код: | 4821327003682 |
| Довжина в упаковці: | 300 мм |
| Ширина в упаковці: | 130 мм |
| Висота в упаковці: | 17 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1510-053
Рівень алюмінієвий підсилений EXPERT, 800 мм, 3 вічка
Артикул: 1504-032
Рулетка 5 м х 19 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1504-033
