Рулетка 3 м х 16 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1504-031Є в наявності
Призначена для вимірювання відстаней довжиною до 3 метрів. Корпус рулетки виготовлено з АВS-пластику - матеріалу, який має підвищену еластичність, ударостійкість та пружність, завдяки чому зберігає роботу механізму при падінні з висоти. Корпус зручний ергономічний, по поверхні застосовано антиковзаючий ефект, що дозволяє надійніше утримувати рулетку в руці. На корпусі застосована 3-D наклейка, яка в свою чергу збільшує надійність утримування рулетки. Вимірювальна стрічка, виготовлена з якісної хромистої сталі марки 50Cr, має високі пружні властивості, що дозволяє виконувати вимірювання у важкодоступних місцях. На вимірювальну стрічку нанесена метрична шкала. Кінець стрічки обладнаний обрезиненим магнітним зачіпом True Zero (істинний нуль), який забезпечує фіксацію не тільки на рівних, але і на округлих поверхнях (наприклад: труби, колоди). Підсилений магніт дозволяє здійснювати зачіп до металевих поверхонь. Зачіп True Zero дозволяє більш точно проводити вимірювання від нуля при зовнішніх/внутрішніх замірах. Обладнана додатковим фіксатором стрічки під великий палець, що забезпечує зручність при роботі. Обладнана оригінальним зручним м'яким ремінцем для зап'ястя руки.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | ABS – пластик |
| Вимірювальна шкала: | метрична |
| Довжина: | 3 м |
| Матеріал стрічки: | сталь |
| Ширина стрічки: | 16 мм |
| Особливості: | магнітний зачіп, обрезинений корпус |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,11 кг |
| Штрих-код: | 4821327003620 |
| Довжина в упаковці: | 155 мм |
| Ширина в упаковці: | 120 мм |
| Висота в упаковці: | 50 мм |
