Кутник 350 мм STANDARD, металічний
Артикул: 1506-014Є в наявності
Металічний кутник з пофарбованою поверхнею та двосторонньою розміткою полотна. Полотно лінійки стальне, основа виготовлена з алюмінію, робочі поверхні відшліфовані. Використовується для розмітки та перевірки прямих кутів, а також для перевірки кута 45 градусів при обробці та збірці виробів.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь, алюміній |
| Довжина: | 350 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,2 кг |
| Штрих-код: | 4821327003699 |
| Довжина в упаковці: | 350 мм |
| Ширина в упаковці: | 150 мм |
| Висота в упаковці: | 17 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1509-001
Кутник металічний комбінований обладнаний бульбашковим рівнем, 300 мм
Артикул: 1510-032
