Рівень алюмінієвий підсилений EXPERT, 1000 мм, 3 вічка
Артикул: 1510-054Є в наявності
Рівень має потовщену стінку, товщина профіля складає 2 мм. Завдяки цьому рівень стійкий до продольного скручування та підвищених навантажень. Робоча площина відфрезирована, що підвищує точність вимірювання. Модель має два вічка для перевірки відхилень по горизонталі та вертикалі і одне вічко під кутом 45 градусів. Рівень високоточний, точність вимірювання 0,5 мм/м.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | бульбашковий |
| Довжина: | 1000 мм |
| Кількість вічок: | 3 |
| Точність: | 0,5 мм/м |
| Матеріал: | алюмінієвий сплав |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,798 кг |
| Штрих-код: | 4821327005600 – |
| Довжина в упаковці: | 1000 мм |
| Ширина в упаковці: | 50 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1506-014
Кутник 350 мм STANDARD, металічний
Артикул: 1510-052
Рівень алюмінієвий підсилений EXPERT, 600 мм, 3 вічка
Артикул: 1504-032
Рулетка 5 м х 19 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1504-041
