Рівень алюмінієвий EXPERT, 600 мм, фрезерований, 3 вічка (1 поворотне), дві ручки, підсилений
Артикул: 1510-022Є в наявності
Рівень має жорсткий підсилений алюмінієвий профіль товщиною 1,4 мм з ребрами жорсткості. Фрезерована робоча поверхня забезпечує додаткову точність вимірювання. Модель має два вічка для перевірки відхилень по горизонталі та вертикалі, а також регулюєме вічко для вивірювання довільних кутів. Точність вимірювання 1 мм/м.Ручки роблять використання рівня максимально зручним.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | бульбашковий |
| Довжина: | 600 мм |
| Кількість вічок: | 3 |
| Точність: | 1 мм/м |
| Матеріал: | алюмінієвий сплав |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,39 кг |
| Штрих-код: | 4821327005556 – |
| Довжина в упаковці: | 600 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1501-002
Лінійка будівельна 1000мм
Артикул: 1504-041
Рулетка 3 м х 16 мм STANDARD, двокомпонентний корпус, 3 фіксації стрічки
Артикул: 1510-060
Рівень ударний 60 см, два вічка, магнітний
Артикул: 1504-043
