Рівень ударний 60 см, два вічка
Артикул: 1510-061Є в наявності
Рівень ударний, суцільнолитий, трапецевидної форми. Виготовлений з алюмінію. Обладнаний двома вічками: для вимірювання горизонталі та вертикалі. В верхній частині корпусу вмонтовано гумові вставки для нанесення ударів киянкою/молотком під час вирівнювання оброблювальної поверхні. Верхнє вічко обладнане перископом, що забезпечує зручність у роботі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 600 мм |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Тип: | трапецевидний |
| Кількість вічок: | 2 |
| Особливості: | з перископом |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,47 кг |
| Штрих-код: | 4821327008175 – |
| Довжина в упаковці: | 600 мм |
| Ширина в упаковці: | 50 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1504-032
Рулетка 5 м х 19 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1510-052
Рівень алюмінієвий підсилений EXPERT, 600 мм, 3 вічка
Артикул: 1510-061