Рулетка 3 м х 16 мм STANDARD, двокомпонентний корпус, 3 фіксації стрічки
Артикул: 1504-041Є в наявності
Призначена для вимірювання відстаней довжиною до 3 метрів. Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям і гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий ергономічний ударостійкий корпус з покриттям з термостійкої гуми, обладнаний трьома фіксаторами вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | ударостійка пластмаса |
| Вимірювальна шкала: | метрична |
| Довжина: | 3 м |
| Матеріал стрічки: | сталь |
| Ширина стрічки: | 16 мм |
| Особливості: | обрезинений корпус |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,11 кг |
| Штрих-код: | 4821327003583 |
| Довжина в упаковці: | 150 мм |
| Ширина в упаковці: | 100 мм |
| Висота в упаковці: | 35 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1506-014
Кутник 350 мм STANDARD, металічний
Артикул: 1504-034
Рулетка 8 м х 25 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1510-060
Рівень ударний 60 см, два вічка, магнітний
Артикул: 1504-043
