Ножовка по дереву для точних робіт, 400мм, 14TPI, 3D , гартований зуб, захисне покриття
Артикул: 1701-032Є в наявності
Полотно ножовки виготовлене з ресорно-пружинної сталі марки 65Mn, що забезпечує високу пружність ножовки та стійкість до зношування. Твердість полотна 46-48 HRC. Твердість зубців до 52-56 HRC (зубці загартовані). Призначена для робіт з деревиною, ДВП, ДСП, МДФ і т.п. Тип упаковки картонний конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 400 мм |
| Марка сталі полотна: | 65Mn |
| Покриття полотна: | безбарвне |
| Зубці: | 3D |
| Шаг зубців: | 14 ТРІ |
| Рукоятка: | трьохкомпонентна |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,88 кг |
| Штрих-код: | 4821327003309 |
| Довжина в упаковці: | 500 мм |
| Ширина в упаковці: | 140 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1701-002
