Труборіз для труб ПВХ, 180 мм, D до 42 мм
Артикул: 1653-001Є в наявності
Корпус труборіза виготовлено з алюмінієвого сплаву, лезо - з високоякісної інструментальної сталі марки Mn65. Інструмент приводиться в дію за допомогою вмонтованого в нього храпового механізму. Труборіз застосовується для різання поліпропіленових труб необхідної довжини, діаметром до 42 мм, при монтажі та ремонті систем трубопроводів з поліпропілену для водопроводів, опалення та каналізації.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Мах діаметр труби: | 42 мм |
| Матеріал ріжучого полотна: | вуглецева сталь |
| Матеріал корпуса: | алюмінієвий сплав |
| Тип труб: | ПВХ |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,237 кг |
| Штрих-код: | 4821327006119 – |
| Довжина в упаковці: | 245 мм |
| Ширина в упаковці: | 110 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0512-023
Набір бітів РН1 х 25, S2, намагнічені з насічками 25 штук
Артикул: 0201-027
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, 14мм
Артикул: 0512-024
Набір бітів PH2 х 25, S2, намагнічені з насічками 25 штук
Артикул: 0201-054
