Свердло по дереву гвинтове Левіса 16 х 230 мм
Артикул: 1620-009Є в наявності
Свердло Левіса для дерева призначене для просвердлювання отворів у м'якій і твердій деревині, клеєної фанери, ДСП. Виготовлено із 45 вуглецевої сталі, робоча частина високотемпературно оброблена. Твердість: 40-45HRC. Має поліроване покриття. Шестигранним хвостовиком свердло надійно закріплюється в патроні дриля. Змієподібна спіраль забезпечує максимально швидке виведення стружки. Забезпечує тривалий термін експлуатації, швидке, високопродуктивне, якісне свердління, максимальне видалення стружки з отвору.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь 45 |
| Твердість: | 40-45HRC |
| Тип хвостовика: | шестигранний |
| Діаметр: | 16 мм |
| Довжина: | 230 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,172 кг |
| Штрих-код: | 4821327009417 – |
| Довжина в упаковці: | 245 мм |
| Ширина в упаковці: | 19 мм |
| Висота в упаковці: | 19 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-047
Бур SDS plus 18х310
Артикул: 2129-002
Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, латунований рифлений дріт 75 мм
Артикул: 1603-006
Бур SDS plus 6х210
Артикул: 1603-106
